KONTAKT

Højt kvalificerede IT-professionelle, 400 servere og data tæller vi i petabyte. Uanset, hvor komplekst dit behov er, har vi en digital løsning, som passer til dig.

Telefon åbningstider: Mandag - torsdag: 08.00 - 16.00 / Fredag: 08.00 - 15.30

IT34 gør det muligt

FIND KONTOR | FIND MEDARBEJDER

Her kan du vælge, om du vil se kontorer eller medarbejderoversigt.

Find kontor
Find medarbejder

Filtrere alfabetisk:

  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z
  • æ
  • ø
  • å
Alex Wounlund

Alex Wounlund

Kundeansvarlig
IT34 København
Allan Larsen

Allan Larsen

IT-supporter
IT34 Nørre Alslev
Andriy Dzekanyuk

Andriy Dzekanyuk

Ekstern konsulent
IT34 København
Angelina Patsili

Angelina Patsili

IT-udvikler
IT34 København
Ankit Kushawaha

Ankit Kushawaha

IT-udvikler (Android)
IT34 Nørre Alslev
Ann-Charlott Hellesøe Madsen

Ann-Charlott Hellesøe Madsen

Kontorassistent
Astrid Hørby Aller

Astrid Hørby Aller

GIS-konsulent
IT34 København
Benny Friis

Benny Friis

IT-udvikler
IT34 Nørre Alslev
Bogdan Marcel Negrea

Bogdan Marcel Negrea

IT-projektleder
IT34 København
Brajesh Jha

Brajesh Jha

IT-udvikler (Node.JS)
IT34 København
Camilla Hvarregaard Stokkendal

Camilla Hvarregaard Stokkendal

GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Christian Henriksen

Christian Henriksen

Teknisk assistent
IT34 Nørre Alslev
Christian Matthew Odgaard

Christian Matthew Odgaard

GIS-konsulent
IT34 København
Claus Bloch Houmann

Claus Bloch Houmann

Forretningsudviklingschef
IT34 København
Daniel Buch Hansen

Daniel Buch Hansen

IT-udvikler
IT34 Nørre Alslev
Daniel Jensen

Daniel Jensen

GIS-konsulent
IT34 Ringsted
Dinesh Singh

Dinesh Singh

IT-udvikler (Android)
IT34 København
Edin Ahmetspahic

Edin Ahmetspahic

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Finn Skov Henriksen

Finn Skov Henriksen

Senior IT-konsulent
IT34 Nørre Alslev
Frank Rasmussen

Frank Rasmussen

CTO / Forretningsansvarlig
IT34 Nørre Alslev
Frederik Schjellerup Olsen

Frederik Schjellerup Olsen

GIS-assistent
IT34 Ringsted
Frøya Anita Olsen

Frøya Anita Olsen

GIS-konsulent
IT34 Aarhus
Gyanendra Prakash

Gyanendra Prakash

IT-udvikler
IT34 København
Hamza Gamaledin

Hamza Gamaledin

Projekt- og ledelsesassistent
IT34 Nørre Alslev
Henrik Sewell Corneliussen

Henrik Sewell Corneliussen

IT-sikkerhedskonsulent
IT34 Nørre Alslev
Jack Andersen

Jack Andersen

IT-procesoptimeringskonsulent
IT34 København
Jakob Toft Hansen

Jakob Toft Hansen

GIS-konsulent
IT34 København
Jakob Vedel Sørensen

Jakob Vedel Sørensen

IT-systemudvikler
IT34 Nørre Alslev
Jan Norsted

Jan Norsted

Kundeansvarlig
IT34 Aalborg
Jan Stig Jørgensen

Jan Stig Jørgensen

Salgschef
IT34 København
Jasper Bülow Arndt

Jasper Bülow Arndt

Studentermedhjælper
IT34 København
Jesper Sejberg Christiansen

Jesper Sejberg Christiansen

GIS-assistent
Johannes Riis

Johannes Riis

GIS-konsulent
IT34 København
John Christian Juhl

John Christian Juhl

Kundeansvarlig
IT34 København
Jonas Rytter

Jonas Rytter

IT-udvikler
IT34 Nørre Alslev
Julia Suqi

Julia Suqi

Forretningskonsulent IT/GIS
IT34 København
Julian Karolini

Julian Karolini

IT-systemkonsulent
IT34 København
Karina Thisted

Karina Thisted

Kontorsassistent
IT34 Ringsted
Kasper Kaiser

Kasper Kaiser

IT-koordinator
IT34 København
Kevin Borup Hansen

Kevin Borup Hansen

Datatekniker elev
IT34 Nørre Alslev
Kim Verup

Kim Verup

Partner / M.Sc. geoinformatik / Afdelingsleder
IT34 Ringsted
Klaes Møller

Klaes Møller

Afdelingsleder
IT34 Nørre Alslev
Kristina Daniliauskaite

Kristina Daniliauskaite

IT-produktejer / UX-specialist
IT34 København
Kritank Sharma

Kritank Sharma

IT-udvikler (full stack)
IT34 København
Kurt Wael

Kurt Wael

Senior IT-udvikler
IT34 Nørre Alslev
Lars Ladegaard

Lars Ladegaard

GIS-udvikler
IT34 København
Lasse Emil Lauridsen

Lasse Emil Lauridsen

Incident Manager
IT34 Nørre Alslev
Lasse Hedegaard Hansen

Lasse Hedegaard Hansen

IT-procesarkitekt
IT34 København
Lasse Kjemtrup

Lasse Kjemtrup

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 København
Linda Pedersen

Linda Pedersen

Regnskabsassistent
IT34 Nørre Alslev
Line Boysen Christiansen

Line Boysen Christiansen

GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Lone Andersen

Lone Andersen

Projektkoordinator
IT34 København
Mads Spanggaard Christensen

Mads Spanggaard Christensen

Koordinator
IT34 Aarhus
Malene Nørlund Enevold

Malene Nørlund Enevold

GIS-konsulent
IT34 Aarhus
Marianne Rydahl Svendsen

Marianne Rydahl Svendsen

GIS-konsulent
IT34 Viborg
Marika Ernø Bognar

Marika Ernø Bognar

Teknisk assistent
IT34 Viborg
Meerah Kumar

Meerah Kumar

Implementeringskonsulent / Customer Relations Manager
IT34 Aalborg
Merete Landberg Grandjean

Merete Landberg Grandjean

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Mette Drachmann Høier

Mette Drachmann Høier

GIS-konsulent
IT34 København
Michael Klintø

Michael Klintø

Senior løsningsarkitekt
IT34 Nørre Alslev
Michael Mønsted Hansen

Michael Mønsted Hansen

GIS-konsulent
IT34 København, IT34 Ringsted
Michael Weber

Michael Weber

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Morten Aabrink

Morten Aabrink

Projektleder / Afdelingsleder
IT34 København
Nicolai Møgelgaard Raahauge

Nicolai Møgelgaard Raahauge

IT-konsulent
IT34 Nørre Alslev
Nicolaj Bror Eriksen

Nicolaj Bror Eriksen

Senior Teknisk Projektleder
IT34 Nørre Alslev
Niels Lundbye-Christensen

Niels Lundbye-Christensen

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 Aalborg
Nishant Shekhar

Nishant Shekhar

IT-udvikler (.Net)
IT34 København
Nishchay Chauhan

Nishchay Chauhan

IT-udvikler (.Net)
IT34 København
Olivia Kamille Rytter Tornbo

Olivia Kamille Rytter Tornbo

Rengøringsassistent
IT34 Nørre Alslev
Patrick Jørgensen

Patrick Jørgensen

CAD Incident Manager
IT34 Nørre Alslev
Peter Hagesø

Peter Hagesø

Forretningskonsulent
IT34 København
Rasmus Lindeneg Johansen

Rasmus Lindeneg Johansen

Landinspektør / IT-projektleder
IT34 Aarhus
Rasmus Rylander Hansen

Rasmus Rylander Hansen

GIS-assistent
IT34 Ringsted
Sean Knowlton

Sean Knowlton

Kundeansvarlig / Seniorkonsulent
IT34 Nørre Alslev
Shiela Østergaard Christiansen

Shiela Østergaard Christiansen

GIS-assistent
IT34 Ringsted
Shubham Singh Rawat

Shubham Singh Rawat

IT-udvikler (VUE)
IT34 København
Shushrut Verma

Shushrut Verma

C# udvikler
IT34 København
Sille Munkøe

Sille Munkøe

GIS-assistent
IT34 Odense
Sneha Singh

Sneha Singh

App-udvikler iOS
IT34 København
Sofia Karagkiolidou

Sofia Karagkiolidou

GIS-udvikler
IT34 København
Sonja Preusche

Sonja Preusche

GIS-konsulent
IT34 Ringsted
Stefan Johansson Toft

Stefan Johansson Toft

IT-konsulent
IT34 Nørre Alslev
Stella Holmgaard Andersen

Stella Holmgaard Andersen

Landinspektør
IT34 København
Tahmid Towsif Ahmed

Tahmid Towsif Ahmed

Software arkitekt / Backend udvikler
IT34 København
Thomas Breilev Lindgreen

Thomas Breilev Lindgreen

Landinspektør / GIS-konsulent
IT34 Aarhus, IT34 Ringsted
Thomas Laust Pedersen

Thomas Laust Pedersen

GIS-konsulent
IT34 Aarhus
Torbjørn Mandahl Pedersen

Torbjørn Mandahl Pedersen

Partner / Landinspektør / Forretningschef / Forsyning og GIS
IT34 København
Vishal Verma

Vishal Verma

IT-udvikler (iOS)
IT34 København
Yogesh Kumar

Yogesh Kumar

IT-udvikler
IT34 København

Filtrere alfabetisk:

  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
  • h
  • i
  • j
  • k
  • l
  • m
  • n
  • o
  • p
  • q
  • r
  • s
  • t
  • u
  • v
  • w
  • x
  • y
  • z
  • æ
  • ø
  • å